Tel.: +420 383 412 320
   E-mail: info@soublatna.cz

    Střední odborné učiliště Blatná,
        U Sladovny 671, 388 16 Blatná
Úvod > O škole > Preventivní program

Preventivní program

Na SOU Blatná pracuje v souladu s vyhláškou č. 72/2005 Sb. – „Poradenské služby ve školách a školských poradenských zařízeních“ školní metodik prevence.
Uvedenou funkci vykonává Ing. Bc. Lucie TEŠKOVÁ, která poskytuje poradenské služby týkající se prevence sociálně patologických jevů, realizuje preventivní opatření.

Konzultační hodiny školního metodika prevence:
Budova teoretického vyučování – kabinet č. 5
Po osobní domluvě

Střední odborné učiliště Blatná, U Sladovny 671, 38816 Blatná
tel. 383412334, teskova@soublatna.cz

Informace pro rodiče o programu školy proti šikaně

Vážení rodiče,
naše škola je příznivě hodnocena jak rodičovskou veřejností, tak i Českou školní inspekcí. Velmi si toho vážíme. Nicméně i ta nejlepší škola není zcela imunní proti výskytu šikanování. Proto chceme být připraveni zachytit případné ubližování silnějších slabším hned v počátku a účinně takové bezpráví zastavit.
S tímto záměrem jsme vytvořili školní program proti šikanování. Jeho důležitou součástí je spolupráce nás pedagogů s Vámi – rodiči. Prosíme Vás proto o pomoc. Kdybyste měli podezření či dokonce jistotu, že je Vašemu dítěti ubližováno, bezprostředně se na nás obraťte (na třídního učitele, školního metodika prevence či ředitele školy). Vaši informaci budeme brát velmi vážně a situaci budeme odborně a bezpečně řešit.
Děkujeme za Vaši podporu.

S přátelským pozdravem
Ing. Lucie TEŠKOVÁ
školní metodik prevence

Dokumenty ke stažení

Program proti šikanování
Program prevence